Frequently asked Questions

Below are some frequently asked questions.

SMM Nedir ?
Bilinen adıyla Social Media Marketing; Türkçede Sosyal Medya Pazarlaması; size özel pazarlama çalışmaları olarak tercüme edebileceğimiz çalışmalar, sosyal ağlar üzerinde yapılan reklam, viral video, anket, sayfa yönetimi gibi bir çok konuyu kapsamaktadır.
Nasıl Bakiye Yüklerim?
Sitemizde bulunan Bakiye Ekle sayfasından, sistemimize entegreli olan online ödeme servisleri aracılığı ile veya havale/eft ve Papara yöntemi ile bakiye ekleyebilirsiniz.
Online ödeme yöntemlerinde bankanız tarafından sms onayı alınmaktadır. Tamamen güvenli ve sorunsuz bir işlemdir.
Nasıl Sipariş Verebilirim ?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Yani Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında sitemize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Destek” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Destek” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapın. Daha sonra gerekli alanları doldurarak “Destek Talebi Oluştur” butonuna tıklayın.
Sayfam / Hesabım Zarar Görür mü ?
Servislerimiz özel anti-spam sistemi ile gönderildiği için sayfanıza herhangi bir zararı olmamaktadır.Aksine sayfanıza olumlu etkisi olmaktadır.Fakat bunun garantisi https://smmci.net vermemektedir.
Siparişler Ne Zaman Başlar ?
Servislerimiz genellikle anlık işleme alınır ve kısa sürede tamamlanır fakat sosyal medya platformları sürekli güncelleme yaptıkları için gönderim süresi 72 saate kadar uzayabilmektedir.
Servislerde İndirim Mevcut mu ?
Fiyatlarımız sabit ve piyasanın oldukça altındadır.Fakat bayilere ve yüksek harcama yapan müşterilere indirim yapılabilir.Detaylı bilgi için sitemiz üzerinden destek talebi açabilirsiniz.